Volkswagen Caddy Kiralama

Hayattan keyif al, Yeni Caddy’le yola çık. Sen de bu çok sevilen çok yönlü aracın daha fazla dijital fonksiyon, konfor ve esneklik sunan 5. nesliyle tanışın. Yeni Caddy tüm özelliklerini geniş bir dijital ekran vasıtasıyla sergiliyor. Yüksek çözünürlüklü Dijital Gösterge Paneli sürücüye tüm gerekli bilgileri sunan iki adet büyük ekrana sahip.

Yeni Caddy her zaman her şeye yeter. Gündelik kullanıma uygun olduğu gibi boş zamanlarınızda farklı aktivitelere katılırken ve hatta spora giderken de onu keyifle kullanabilirsiniz. İşe giderken de, tatile giderken de. Şehirdeki alışveriş turlarınızda, kır gezilerinizde ve daha birçok yerde.

Volkswagen Transporter kiralamak için lütfen bizimle irtibata geçin.

Volkswagen Crafter Kiralama

Konforlu,güvenli ve mutlu yolculuklara yeni bir adım. Direksiyonun başına geçtiğinizde ihtiyacınız olan her şeyin üzerinde olduğunu göreceksiniz. Sürüşünüzü etkilemeyecek şekilde tasarlanan ön konsolu, son derece kullanışlı ve rahat. Yenilenin iç tasarımı, ergonomik koltuklarıyla da yolculuklar daha keyifli.

Sınıfında yalnızca Crafter tarafından sunulan 8 ileri tam otomatik tork konvertörlü vites seçeneği, yumuşak ve sarsıntısız vites geçişleri ile hem yakıt tüketimini azaltıyor hem de hızlı ivmelenme sağlıyor.

Volkswagen Crafter kiralamak için lütfen bizimle irtibata geçin.