Renault Kangoo Kiralama

Fonksiyonel ve modüler Renault Kangoo, geniş yükleme ve saklama alanları ile aileler ve günlük ihtiyaçlar için ideal araçtır. İster yalnız ister ailenizle olun, Renault Kangoo’yu tüm seyahatlerinizde gündelik sürüş partneriniz yapın!

Geniş bagajı, saklama alanı çözümleri ve zekice tasarlanmış kabiniyle Renault Kangoo tüm seyahatleriniz için işlevsel bir iç tasarım sunar! 660 dm3’ten büyük bagaj hacmine mi ihtiyacınız var? Hiç sorun değil. Modüler zemini sayesinde hacmini 2.600 dm3’e kadar artırabilirsiniz!

Renault Kangoo kiralamak için lütfen bizimle irtibata geçin.

Renault Master Ticari Kiralama

Cesur tarzı, LED gündüz farları ve dikey ön yüzüyle Yeni Master, sağlam ve modern tasarımıyla öne çıkar. Yeni torpidosu, geniş donanım seçenekleri ve sürüş destek sistemleri hayatınızı kolaylaştırır. Daha fazla sürüş keyfi, performans ve yakıt verimliliği için yeni motor seçeneklerinden de yararlanırsınız. 

Modern, iddialı stili, krom detayları, DRL LED aydınlatma sistemi, yeni modern ergonomik gösterge paneli … Pratiklikten ödün vermeden tamamen yeniden tasarlanmış iç ve dış mekanların keyfini çıkarın. Yeni Master ile zaman ve enerjiden tasarruf edin. Yükleme alanına daha kolay erişim sağlayabilir ve yeni donanımlar sayesinde de çalışma şartlarınızı daha kolaylaştırabilirsiniz. 

Renault Master kiralamak için lütfen bizimle irtibata geçin.