Fiat Ticari Doblo Kiralama

Geniş ailelerin büyük patronları için… Dükkanınıza yük taşıyın, çocuğunuzu okula bırakın, eşinizle alışverişe çıkın… Doblò’nun yüksek performansı ve dayanıklılığıyla benzersiz Multijet motorları ile tüm yükünüzü zahmetsizce taşıyın. En gelişmiş güvenlik sistemlerinin standart olarak sunulması sayesinde her yolculuğunuza güvenle başlayın.

Fiat Doblo Combi veya Cargo kiralamak için lütfen bizimle irtibata geçin.

Fiat Ticari Fiorino Kiralama

İşi bilenlerin tercihi. İşi bilenlerin gözdesi Fiorino Combi, verimli ve dayanıklı motor seçenekleriyle temponuza ayak uydurur. İşte güvenlik önemli. Fiorino Combi güvenliğinizi en üst seviyeye taşıyacak donanım ve sistemler ile donatılmıştır.

Fiat Fiorino Combi veya Cargo kiralamak için lütfen bizimle irtibata geçin.

Fiat Ticari Ducato Kiralama

Yükünüzü taşımak için aradığınız en verimli ve hızlı çözüm. Ducato’nun yepyeni 9 vitesli tam otomatik şanzımanı birinci sınıf sürüş keyfi ve guvenilirlik sunmak icin tasarlanmıştır. Artık, surekli vites değiştirmeyi duşunmek zorunda kalmadan elleriniz direksiyonda, gozleriniz yolda sürüş keyfi yaşayabilirsiniz. Daha cok değil, daha akıllıca calışmak icin bundan başka neye ihtiyacınız var?

Ducato’da, etrafınızda olup bitenler hakkında sizi bilgilendirecek ve uyaracak sensörler ve teknolojiler içeren yenilikçi Gelişmiş Sürüş Yardım Sistemleri (ADAS) sunulmaktadır.

Fiat Ducato Van kiralamak için lütfen bizimle irtibata geçin.