Renault Clio Kiralama

Yeni Clio, dinamik hatları ve dikkat çeken detaylarıyla daha ilk bakışta sizi cezbediyor. C şeklindeki Renault imzalı gündüz farlar, Pure Vision Full LED farlar, dikkat çeken krom detaylar ve yeni gövde rengi mercan turuncu.

Yeni Clio’nun inovatif sürüş teknolojileri tanıştıktan sonra sürüş sizin için benzersiz bir keyfe dönüşecek.

Renault Clio kiralamak için bizimle irtibara geçin.

Renault Megane Kiralama

Yeni Megane Sedan yeni ön tasarımı, C şeklindeki ışık imzası, krom detayları, yeni jantları ve elektrikli açılır panoramik cam tavanı ile şimdi daha sportif, çekici ve dinamik. 

Renault Eller Serbest Park Sistemi, Stop&Go özellikli (ACC) Adaptif Cruise Control, (LDW) Şerit Takip Sistemi, (AEBS) Aktif Acil Fren Destek Sistemi ve daha fazla ileri sürüş destek sistemleri Yeni MEGANE Sedan’da.

Renault Megane kiralamak bizimle irtibara geçin.

Renault Taliant Kiralama

Renault’nun dinamik ve yenilikçi tasarım çizgileriyle oluşturulan Renault Taliant, kaslı dış tasarımı ve keskin hatlarıyla güçlü bir görünüm sunuyor. sunduğu teknolojik özellikleri, c şeklinde ışık imzalı led gündüz farları ve 16” alüminyum jantlarıyla herkesin aklı Renault Taliant’ta kalacak.

Tüketicilere zengin ve verimli bir motor yelpazesi sunan Renault Taliant; x-tronic şanzıman, kalitesini ve güvenilirliğini kanıtlamış eco lpg seçeneği sayesinde tüm beklentileri karşılıyor.

Ergonomik tasarımı ve otomatik klima sistemi ile yaz kış demeden yolculuğun keyfini çıkarın. gösterge ekranı, yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyonu ve yüksek konsolu, sürüş kalitenizi artırmak için tasarlandı. İç tasarımda kullanılan yüksek malzeme kalitesi tamamen konforunuz için düşünüldü.

Renault Taliant kiralamak bizimle irtibara geçin.