Opel Astra Kiralama

Stil sahibi, dinamik, yenilikçi ve hiç olmadığı kadar heyecanlı. Astra, premium 3 boyutlu ızgarası ve parlak siyah tasarım ögeleri ile Alman mühendisliğinin geldiği son noktayı gözler önüne seriyor. Şık tasarımı ve sportif görünümü ile hayranlık uyandırırken, CO2 emisyonu açısından segmentinde lider motor seçenekleri sunuyor. Sınıfının en iyi aydınlatma ve koltuk sistemleri ile onu keşfetmenizi bekliyor.

Euro 6 uyumlu Opel motor ve şanzımanları, standart olarak Start/Stop sistemine sahiptir. Çarpıcı tasarımıyla Astra daha sportif, konforlu ve hepsinden önemlisi hiç olmadığı kadar verimlidir. Yeni nesil motorlar ve düşük yakıt tüketimi, Astra’yı en verimli kılan özelliklerdir.

Opel Astra kiralamak için lütfen bizimle irtibata geçin.

Opel Corsa Kiralama

Günlük sürüş keyfini, heyecan verici teknolojilerle harmanlayan yeni Corsa’yı keşfedin. Şimdi benzinli ve dizel motor seçenekleri ile yeniden hayatınızın kalbinde. Geleceğe hazır, hayat dolu bir otomobil …

İnce işçiliği, sofistike ayrıntıları ve premium, yüksek kalite malzemeleriyle sizi anında etkileyen mükemmel kokpite adım atın. Sportif ve sürücü odaklı gösterge paneli sayesinde bir sonraki seyahatinize çıkmak için sabırsızlanacaksınız.

Opel Corsa kiralamak için lütfen bizimle irtibata geçin.

Opel Crossland Kiralama

Yeni Crossland yenilenen tasarımı, orijinal Opel vizörü ve çok yönlü pratik özellikleri ile günlük hayattaki yeni yol arkadaşınız. Yeni Crossland, cesur görünümü ve kullanışlı özellikleri ile kendi yolunu bulmak ve fark edilmek isteyenler için ideal bir SUV.

Yeni Crossland, AGR onaylı Alcantara koltukları, yüksek oturma pozisyonu ve sınıf lideri genişliğiyle ister kısa, ister uzun tüm yolculukları sizin için keyifli hale getirir.

Yeni Crossland, cesur bir SUV stilinden daha fazlasını sunar. Yenilikçi güvenlik asistanları, IntelliGrip Antipatinaj Sistemi, 180 derece Panoramik Geri Görüş Kamerası gibi özellikler yolculuğunuzu daha güvenli ve konforlu getirir.

Opel Crossland kiralamak için lütfen bizimle irtibata geçin.