Hyundai i20 Kiralama

Her gün sizi bekleyen sorumluluklar, tutulması gereken sözler, gidilmesi gereken seyahatler varsa, tüm bunlar için çıkacağınız yolculuklar da var. İşte bu yüzden Yeni Hyundai i20’yi verimli motor seçenekleri, sınıfının en iyi güvenlik ve bağlantı donanımları gibi akıllı teknolojilerle donattık. Çıktığınız her yolculuğun keyfine varmanız için teknoloji.

İlk izlenim önemlidir. En başarılı modellerimizden birini işte tam da bu yüzden tamamen yeni, göz alıcı bir tasarımla güncelledik. Yepyeni i20 Avrupa’da “Duygusal Sportiflik” tasarım dilimizi yansıtan ilk otomobil. Peki sonuç? Modern ve dinamik siluetiyle yollarda öne çıkan, sürüşü kadar görüntüsüyle de güzel bir otomobil. Bu büyük ölçüde yeni tasarım kimliğimiz olan “Duygusal Sportiflik” sayesinde gerçekleşen bir devrim. 

Hyundai i20 kiralamak için bizimle irtibata geçin.

Hyundai Kona Kiralama

Zarif tasarım güncellemeleriyle farklılaşan Hyundai KONA, hafif hibrit dizel ve turbo beslemeli benzinli motor seçeneklerine sahip geliştirilmiş güç aktarım sistemlerinin yanı sıra en son bağlantı ve konfor özellikleriyle da donatıldı.

KONA’nın şık ve zarif tasarımına ek olarak kendinden emin tarzı, onu sınıfındaki diğer SUV’lardan ayırıyor. Cesur ve yenilikçi tasarım dili, KONA’ya daha modern ve atletik bir görünüm kazandırırken aynı zamanda otomobilin güçlü SUV kimliğini de ortaya çıkarıyor. Otomobilin sportif görünümü, daha keskin gövde çizgileri, daha kusursuz ve daha uyumlu ön ızgara tasarımı ile vurgulanıyor.

Hyundai Kona kiralamak için bizimle irtibata geçin.