Dacia Duster Kiralama

duster2

Yenilenen DUSTER’ın dinamik tasarımıyla ayaklarınızın yerden kesilmesine hazır olun: yeni ön yüz, yeni tavan barları, vurgulu, modern ve sağlam tarz.

DUSTER’ın iç mekanı rahatlığınız için yeniden tasarlandı: daha fazla konfor için yeni ayarlanabilir koltuklar,  yeni ergonomik torpido ve orta konsol, tüm ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilen eşya gözleri. 

Dacia Duster kiralamak için lütfen irtibata geçin.

Dacia Lodgy Kiralama

lodgy2

Dacia Lodgy kolayca erişilebilen gerçek 5 ve 7 koltuklu olarak sunulan Dacia Lodgy gerektiğinde çok cömert olmayı biliyor. Sizin konforunuz için, 3. sıraya kadar büyük bir alan, özenli bir iç tasarım, modern olduğu kadar pratik donanımlar ve sınıfının en iyileri arasında yer alan bir bagaj hacmi sunuyor.

Kapıyı açtığınız anda Dacia LODGY’nin ne kadar pratik bir yapıda olduğunu görürsünüz. Bütün aileyi ağırlamak için tasarlanan  cömert bir alan, araç içinde yaşamı kolaylaştırmak için ayrıntılı şekilde düşünülmüş eşya yerleştirme gözleri. 7 gerçek koltuğu, 3. sırada diz mesafesi ve tavan yüksekliği bakımından rekor iç mekan genişliği, onu sınıfının en iyilerinden biri haline getiriyor. LODGY aynı zamanda bütün iç mekanda homojen bir ısı konforu sağlayan etkin bir klima sistemi sunuyor. Sürücüden yolculara, LODGY içinde yolculuk yapan herkes kendini evindeymiş gibi rahat hissediyor.

Dacia LODGY bütün ihtiyaçlarınızı karşılar. Yükleme hacmini arttırmak mı istiyorsunuz? Siz isteyin… O bütün isteklerinizi yerine getirir. 2. sıradaki koltuklar 1/3 – 2/3 yatırılabiliyor. Ayrıca 3. sırada olduğu gibi portföy şeklinde de katlanabiliyor. Böylece 3. sırayı muhafaza ederek veya araçtan çıkararak 7 koltukludan 2 koltuklu düzene kolayca geçebilirsiniz.

Dacia Lodgy kiralamak için lütfen irtibata geçin.